.

.

Fsqjgq Бели Кошули За Жени Обични Жени V Вратот Маици Лабава Одговара Дами Пердув Печатење Шема Екипажот Краток Ракав Маица Врвот Зелена L

Fsqjgq Бели Кошули За Жени Обични Жени V Вратот Маици Лабава Одговара Дами Пердув Печатење Шема Екипажот Краток Ракав Маица

DEN 360.00
Износ

95" карактеристики : женските врвови се секојдневни, печатење, лабави, кратки-ракави, со о врат, изработени од полиестер Ве молиме погледнете Ја табелата со големини на сликата пред да нарачате ткаенина : направена од полиестер, која е лесна и дише применлива сезона : за лето, меката Ткаенина ве одржува ладни цел ден. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Тежина на пакетот : 180гр.Дами Пердув Печатење Шема Круг Вратот Краток Ракав Маица Врвот. Големина : S Биста : 96cm/37.80"Големина : M Биста : 100cm/39.89" Должина : 63cm/24.38"големина : xl Биста : 108см/42.28" Должина : 67см/26. Материјал : Полиестер,Спандекс, памук. Големина : Ве Молиме Изберете Една Големина Нагоре, можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина Туники За Жени Плус Големина Туника Маици Жени Лаванда Долги Ракави Боди Долг Фустан Блуза Жени Жени Удобни Маици.Прилика : Погоден За Надворешна, Надворешна, Одмор, Дневна, Плажа, Патување, Забава, Плажа И Уличен Пол : За Жени И Долги Ракави Туника Кошула Краток Ракав Маица Со Долги Ракави Памучна Кошула V Вратот Дами Лабава Вежба Врвови Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите