.

.

Впечатоци Пармиџанино Солидна Овална Плетенка Внатрешна Надворешна Површина Килим 8' 10', Бургундија

Впечатоци Пармиџанино Солидна Овална Плетенка Внатрешна Надворешна Површина Килим 8' 10', Бургундија

DEN 1.33
Износ

Прикажете го прекрасниот Тепих Од Овална Област Пармиџанино во вашиот омилен внатрешен и надворешен простор за здрава доза на боемски стил. Пармиџанино прикажува навестување на суптилен трепет преку уникатниот дизајн на ткаење со плетенка, кој е достапен во низа живописни и неутрални опции во цврста боја, за да понуди разновидност и модерност на секој двор, палуба за базен, дневна соба, влез и спална соба. Ова парче е реверзибилно за двојно повеќе абење, а неговата издржлива конструкција Од Полипропилен и Полиестер може да се справи со најчестите области во вашиот дом. Класичниот, но секојдневен стил на овој килим е идеален за повеќе стилови на декор, почнувајќи од крајбрежен до модерен до рустикален и сѐ помеѓу. Реверзибилниот дизајн ви овозможува да го свртите тепихот двојно повеќе од абењето (без подлога за тепих). Реверзибилен внатрешен/надворешен тепих има уникатен дизајн со плетенка кој работи добро со повеќе ентериери. Идеален за внатрешни и надворешни простори со голем сообраќај како дворови, палуби за базени, дневни соби, спални соби и ходници. Тепихот е отпорен на дамки и избледување, отпорен на оган и се спротивставува на мувла. Грижа : миење Раце и чистење само на самото место. Исплакнете со сапун и вода и легнете рамно за да се исуши.

R

Им се допаѓа и на купувачите