.

.

Фрижидер Фрижидер Врата Корпа За Отпадоци Првично Се Испраќаат СО ФРС26КФ6ЕВ4, ФРС26КФ6ЕВ5, ФРС26КФ6ЕВ6, ФРС26КФ6ЕВ7

Фрижидер Фрижидер Врата Корпа За Отпадоци Првично Се Испраќаат СО ФРС26КФ6ЕВ4, ФРС26КФ6ЕВ5, ФРС26КФ6ЕВ6, ФРС26КФ6ЕВ7

DEN 3.33
Износ

Оваа канта е ЗА ДЕСНАТА врата (кога гледате во вашиот фрижидер) и е за втората (надолу од врвот каде што корпата за млечни производи се брои како една) или 3-та позиција за корпа. Оваа понуда е за една канта. Овој дел не доаѓа со упатства за инсталација. Оваа оригинална Корпа За Корпа За Отпадоци од Фрижидер Првично се испраќаше со следниве уреди ЗА Фрижидер : FRS26 KF6 EW4, FRS26 KF6 EW5, FRS26 KF6 E6, FRS26 KF6 E7 ова е вистински дел Од Фригидер! Оваа ставка Е НОВА! Не го гледате вашиот број на модел? Испратете ни порака бидејќи сме среќни да помогнеме! Оваа Ставка Е НОВА!. Ова Е Вистински Дел Од Фригидер!. Не Го Гледате Вашиот Број На Модел? Испратете Ни Порака!.

R

Им се допаѓа и на купувачите