.

.

Вистинска Решетка За Вентилација На Рерната Фригидер

Вистинска Решетка За Вентилација На Рерната Фригидер

DEN 494.08
Износ

Ова е вистински оем замена дел За Фрижидер 316575501 Рерна Вентилација Решетка. Компатибилен е со апаратите фригидер, Кенмор, Тапан, Кросли и Келвинатор. Оригинален Фригидер 316575501 Решетка За Вентилација На Рерната.

R

Им се допаѓа и на купувачите