.

.

Нурисон Трендовски, Колк, Њу Ageџ Природна Декоративна Перница За Фрлање 18 Х18

Нурисон Трендовски, Колк, Њу Ageџ Природна Декоративна Перница За Фрлање 18 Х18

DEN 322.72
Износ

Најновата колекција на трендовски перници на нурисон. Одлично за додавање забава во вашите простори! Везени Текстура Памук. Памук. Природно. 18 "х 18". Плоштад. Само во затворен простор. Лесно чистење и одржување на самото место. Влакна за лесна нега.

R

Им се допаѓа и на купувачите