.

.

Арт Деко-Бостон териер Со Очила Ѕид Постер Со Pushpins, 14.725 22.375

Арт Деко-Бостон териер Со Очила Ѕид Постер Со Pushpins, 14.725 22.375

DEN 2.33
Износ

Овој Тренд Меѓународен Арт Деко-Бостон Териер Со Очила Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународна Уметност Деко-Бостон Териер Со Очила Ѕид Постер Со Pushpins : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Photoart Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

R

Им се допаѓа и на купувачите