.

.

Едноставно Маргаритка 16 16 Голема Морска Ѕвезда Наутичка Внатрешна Перница За Фрлање На Отворено

Едноставно Маргаритка 16 16 Голема Морска Ѕвезда Наутичка Внатрешна Перница За Фрлање На Отворено

DEN 2.00
Износ

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, Ќе ви се допадне Едноставно Маргаритката 16" х 16" Лигонбери Црвена Голема Морска Ѕвезда Внатрешна/Надворешна Декоративна Перница од Нашата Колекција За Одмор на Плажа. Фрлете ја оваа перница на стол или кауч за да го ажурирате просторот за живеење со крајбрежна атмосфера. Овој и сите дизајни од Нашата Колекција За Одмор на Плажа ќе донесат бранови радост во вашиот домашен декор. Мека Откачи Полиестер Надворешноста. Неверојатни Дизајни Отпорни На Временски Услови. Мувла И Мувла Отпорни. Факс Долу. Зашиено Затворање/Квадрат/Реверзибилно. Место Чиста Препорачува.

R

Им се допаѓа и на купувачите