.

.

Пушин-Пурито Ѕид Постер, 22.375 34

Пушин-Пурито Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 1.00
Износ

Овој Тренд Меѓународен Постер За Ѕид Со Туркање Пурито е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. ЛЕСНО УКРАСЕТЕ го секој простор за да создадете совршен декор за забава, спална соба, бања, детска соба, дневна соба, канцеларија, студентски дом и многу повеќе. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

R

Им се допаѓа и на купувачите