.

.

Се Што Е Удобно Гепард Печати Декоративни Фрли Перница,, Тен

Се Што Е Удобно Гепард Печати Декоративни Фрли Перница,, Тен

DEN 479.84
Износ

Гепард печати декоративна перница во повеќе бои! Колеџот Опфаќа бренд 16 инчи на 16 инчи, или 16 инчи на 6 инчи перницата е направена од 100 проценти полиестер. Оваа двострана перница од 16 инчи го покажува истиот дизајн од двете страни за живописно обоена, убава двострана перница. Полнети со убаво и меки поли пополнување, ова е одлична перница не само за користење како декорација, пештера или гостинска соба, туку и за користење за дремка по долг ден. Препорачуваме да го исчистите местото или рачно миење со лесен детергент и да дозволите да се исуши воздухот. Ова содржи 1 перница. Печатени, исечени, зашиени и исполнети токму овде Во Светли, Живописни Бои Од Двете Страни на Перницата. Сублимација Печатени За Совршен Изглед Дизајн кој Нема Да Исчезнат, Пукнатина или Кора. Достапно во две големини. Мери 16 х 16 х 6 или 16 х 6 х 4.

R

Им се допаѓа и на купувачите