.

.

Чикаго Блекхокс - Џонатан Тоус Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Чикаго Блекхокс - Џонатан Тоус Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 239.84
Износ

Овој Тренд Меѓународниот Нхл Чикаго Блекхокс - Џонатан Тоус 17 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Нхл Чикаго Блекхокс - Џонатан Тоус 17 Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

R

Им се допаѓа и на купувачите