.

.

Dorman OE решенија кабел за ослободување на аспираторот

Dorman OE решенија кабел за ослободување на аспираторот

DEN 7262.08
Износ

Tdorman OE решенија кабел за ослободување на аспираторот trestore и одржувајте го брзото, лесно отворање на вашиот аспиратор со кабелот за ослободување на аспираторот на Дорман. Конструиран од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, природно се спротивставува на корозијата. Tplus, дизајнирано е да се спротивстави на абењето и солза што може да доведе до прилепување и лепење. tfeatures и придобивки : t t tcomes со рачка (каде што е применливо) t t tdirect замена за соодветно вклопување секој пат t t tdurable дизајниран да се спротивстави на кршење t t тригорозни мерки за контрола на квалитетот Беа преземени за да се осигури дека овој дел е во согласност со стандардите на производот Дорман ОЕ решенија за ослободување на кабел за ослободување.

R

Им се допаѓа и на купувачите