.

.

Замената на склопот на вентилаторот за ладење Reph, компатибилен со 2015- Hyundai Sonata Radiator

Замената на склопот на вентилаторот за ладење Reph, компатибилен со 2015- Hyundai Sonata Radiator

DEN 1.33
Износ

PRODUCT SPECIFICSFitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Type : Radiator Fan Design : Single fan Notes : Fan blade, motor, and shroud Replaces OE Number : 25380 C2100 Replaces Partslink Number : HY3115153 Interchange Part Number : 25380 C2100,HY3115153 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components , ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. 20 T, Ultimate 20 T) 2016-2017 SONATA (подмодел : хибриден, хибриден ограничен, приклучок хибриден, приклучок хибриден ограничен, приклучок хибриден крајна) 2017 Sonata (подмодел : хибриден SE, хибриден крајна, ограничена) го заменува OE број : 25380 C2100. Заменува број на делови : HY3115153. Број на размена на дел : 25380 C2100, HY3115153. Fits Select : 2017 Hyundai Sonata 2015 Hyundai Sonata Sport/Limited 2016 Hyundai Sonata Hybrid и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите