.

.

Дизни Фенси Ненси Пластична Партија Чаршав, 54во

Дизни Фенси Ненси Пластична Партија Чаршав, 54во

DEN 318.24
Износ

Украсете ја вашата маса со нашиот Чаршав За Забави На Дизни Фенси Ненси! Овој капак на маса од 84 на 54 инчи ги прикажува Ненси и нејзината најдобра пријателка, Бри, и сигурно ќе ја направи вашата Фенси роденденска забава на Ненси "трес магнифик."Чувајте ја вашата забава без стрес! Овој чаршав отпорен на вода ја штити вашата маса од излевање. За некои фенси свечености, не заборавајте да купувате остатокот од нашите Буџетски Фенси ненси тематските партиски материјали. 1 Дизни Фенси Ненси Партија Чаршав . Пластичната Покривка на Масата е со димензии 84 "х 54". Чаршавот за еднократна употреба го прави чистењето ветре . Одлично за Фенси Ненси тематските роденден . Комбинирајте со повеќе Фенси материјали за забави На Ненси.

R

Им се допаѓа и на купувачите