.

.

LT305 55R Засилувач На Теренот Зафаќач НА 121 118S E Ply BSW Гума

LT305 55R Засилувач На Теренот Зафаќач НА 121 118S E Ply BSW Гума

DEN 1.00
Износ

ЗАСИЛУВАЧ гуми 305/55Р20 ТЕРЕН ЗАФАЌАЧ А/Т Г 121/118С ЛР Е ЗАСИЛУВАЧ нуди најдобар избор за возачи кои бараат гуми со висока влечна сила кои нема да го изгубат стисокот. Од Гума М/Т која има шема на шари дизајнирана специјално имајќи ги предвид ентузијастите надвор од патот до Гума За Клима уред наменета за поединци кои прават малку од с- - ЗАСИЛУВАЧОТ ги има вистинските гуми за секого. Земете зафат и напад на теренот СО ЗАСИЛУВАЧ Гуми!.

R

Им се допаѓа и на купувачите