.

.

Веном Моќ Тера Хантер Р Т Плус Сите Терени LT275 55R 122 119q F Лесна Гума За Камиони Одговара: 2007-Тојота Тундра Лимитед, Форд Ф-Лариат

Веном Моќ Тера Хантер Р Т Плус Сите Терени LT275 55R 122 119q F Лесна Гума За Камиони Одговара: 2007-Тојота Тундра Лимитед,

DEN 3.33
Износ

Моќност На отровот Тера Хантер Р/Т Плус LT275/55 R20 122/119q Foverviewtenom Power Terra Hunter R / T+ е груба теренска гума која им нуди на возачите На Џипови, лесни камиони и Теренци избалансирана влечна сила и перформанси на и надвор од патот. Агресивната шема на шарите за самочистење овозможува постојано влечење во кал, нечистотија, песок и други тешки услови надвор од патот, а гуменото соединение На Тера Хантер Р/Т+ја подобрува силата и издржливоста за подолг век на траење на шарата, а исто така ги подобрува перформансите на суви, влажни и зимски патишта. Дизајниран за употреба на Џипови, лесни камиони и Теренци. Изграден со агресивна, самочистечка шема на шарите за доследно влечење и перформанси надвор од патот. Гуменото соединение е дизајнирано да ја подобри влечната сила на суви, влажни и зимски патишта. Тешката конструкција ја зголемува силата и издржливоста за да промовира подолг век на траење.

R

Им се допаѓа и на купувачите