.

.

Landspider Wildtra R T Сите Терени LT285 55R 122 119s Е Лесен Камион Гуми

Landspider Wildtra R T Сите Терени LT285 55R 122 119s Е Лесен Камион Гуми

DEN 0.33
Износ

Landspider Wild Traxx R/T LT285/55 R20 122/119s Eoverviewte Landspider Wild Traxx R / T е теренска гума за лесни камиони и Теренци. Со силно рамо и вграден гребен граплер, Wildtraxx R/T нуди дополнителна влечна сила и теренски зафат кога сте на патеките. Покрај тоа, Wildtraxx R/T е произведен со гумено соединение отпорно на кинење за издржливост и продолжен век на шарите. Големина : 285 55Р20. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Солиден Терен. Тип На Автомобил : Лесен Камион. Опсег На Оптоварување : Е (10 Слоја). Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите