.

.

Генерал Грабер Кал ТЕРЕН ЛТ295 55Р 123 120К Е Лесен Камион Гума

Генерал Грабер Кал ТЕРЕН ЛТ295 55Р 123 120К Е Лесен Камион Гума

DEN 1.67
Износ

Генерален Грабнувач X3 LT295/55 R20 123/120q Eoverview General Grabber X3 е гума за терен со кал која е наменета за употреба на лесни камиони и Теренци. Дизајниран да ги балансира супериорните перформанси надвор од патот на кал, нечистотија и карпи со тивко возење по патот и смел стил, Грабнувачот Х3 ја карактеризира Технологијата Дураген која обезбедува сила и издржливост докажана на трката. Дополнително, изберете големини На Грабнувачот X3 се достапни со Мазен страничен ѕид Со Црвена Буква за стилски изглед. Дизајниран за употреба на лесни камиони и Теренци. Достапно во Мазна црвена буква страничен ѕид на одредени големини за стилски, агресивен изглед. Дураген Технологијата ја зголемува силата и издржливоста за поголем капацитет за носење товар и подолг век на траење. Отворените раменици и широките жлебови промовираат самочистење за доследно влечење и за заштита на обвивката од оштетување. Изграден со странични заштитни навртки кои го подобруваат држењето во кал, нечистотија, карпи и други терени надвор од патот со гризење во теренот. Големина : LT295/55 R20. Опсег На Оптоварување : Е. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите