.

.

Женски Моден Оглавник Без Ракави Гроздобер Печатени Партиски Коктел Замав Фустани Замав Растегливи Фустани Црн XXL

Женски Моден Оглавник Без Ракави Гроздобер Печатени Партиски Коктел Замав Фустани Замав Растегливи Фустани Црн XXL

DEN 895.84
Износ

Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 80-88см/31.50-34.65 "Половината : 68см/26.77 " Должина : 107см/42.13" . Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 85-93см/33.46-36.61 "Половината : 73см/28.74 " Должина : 108см/42.52" . Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 90-98см/35.43-38.58 "Половината : 78см/30.71 " Должина : 109см/42.91" . Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 95-103см/37.40-40.55 "Половината : 83см/32.68 " Должина : 110см/43.31" . Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 100-108см/39.37-42.52 "Половината : 88см/34.65 " Должина : 111см/43.70" Женски Фустан Лето Ново Здолниште Кариран Ремен Лабав Секојдневен Фустан со Карактеристики На Поставата : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Совршен Натпревар со вас, итн. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне. 4.Облечете го овој фустан за да изгледате повеќе убавина. 5.Секој ден со него е супер среќен. Сезони : Сите сезони Пол : Женски Материјал : Полиестер, Прилика : Општ Секојдневен Стил : Секојдневна Должина : Секојдневно Вклопување : Одговара На Дебелината на големината : стандардно Како да се мие : Миење Раце,ладно, закачување или сушење на линија што добивате : 1x женски фустан. `+Клучни Карактеристики : Женски Фустани Со Големина 16;Женски Фустани Со Средна Должина;Женски Фустани Со Џебови Плус Големина; Црн Фустан За Жени Облечени Секси;Фустан За Жени Секси Ноќ Надвор; Женски Фустани Со Големина 14 Фушија;Плус Големина Фустан За Жени Макси Клиренс;Женски Фустани Црвени; Фустан Од Лаванда За Жени Елегантен;Женски Фустани Летни Кратки;Женски Фустани Црни Кратки;Макси Фустан За Жени Зелени;Макси Фустан За Жени Лон. `+ Клучни Карактеристики : Женски Фустани Пролет; Црн Фустан За Жени Ноќно Излегување Плус; Секси Црн Фустан За Женски Партиски Клуб Ноќ; Мал Црн Фустан За Жени Коктел V Врат; Женски Фустани Долги Ракави; Женски Фустани Бели Макси; Кожен Фустан За Жени Секси Долна Облека; Бел Џемпер Фустан За Жени Xs; Женски Фустани Црни Макси; Долги Фустани За Жени Секојдневни За Работа; Макси Фустан За Жени Со Средна Должина; Кимоно Д.жените Опремени; Преголем Џемпер Фустан за жени Плус Големина Клиренс Предмети; Фустан Фустан За Жени Елегантен Црн; Женски фустани Патуваат; Фустан Со Светки За Женски Ноќен Метален Сјаен Фустан; Розов Фустан За Жени Денес; Долг Џемпер Фустан За Жени Дводелен; Селски Фустан За Жени Ренесанса Долг Ракав; Макси Фустан За Жени Одмор; фустан со долги Ракави За Жени Секс.

R

Им се допаѓа и на купувачите