.

.

Гаквбуо Летни Заштеди Клиренс Фустани за жени Жени Лето Секојдневен Тркалезен Врат Без Ракави Велигденски Ден Печатени Фустани Со Средна Должина Лабав Фустан

Гаквбуо Летни Заштеди Клиренс Фустани за жени Жени Лето Секојдневен Тркалезен Врат Без Ракави Велигденски Ден Печатени Фустани

DEN 3.00
Износ

големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Должина : 100см/39.37". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 101см/39.76". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73 "Должина : 102см/40.16". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44.09 "Должина : 103cm/40.55". Големина : 2 XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.24 "Должина : 105cm/41.34". Карактеристики : . 1.Карактеристики : Стилски и моден дизајн,, Лето И Пролет и Aut. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Повеќе секси и привлечни за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и вие. може да го најдете во нашите слики или од описот. Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Повод : Разноврсна секојдневно. Стил : Секси. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : Фустан од 1 парчиња Овој летен фустан е изработен од мека ткаенина која е лесна и дише, што ви овозможува да уживате во стилот без напор. Лесно за облекување или облекување за да ви овозможи удобност во текот на целиот ден. Карактеристики : В-Врат, Боја За Вратоврска, Цветни Без Ракави, Фустани, Клуб За Одмор И Вечерни Фустани, Коктел Фустани, Свечени Фустани, Работни Фустани, Венчаници, Долги Фустани, Фустани Со Туника Маица, Кратки Мини Фустани, Фустан Со Кратки Ракави Без Ракав, Летен Фустан, Фустан За Одморалиште, Деловен Фустан, Вечерен Коктел Фустан За Венчавки, Бохо Фустан, Убав и Елегантен! ! !. Овој секојдневен женски фустан совршено ќе одговара на сите ваши модни стилови и ќе одговара на секоја облека што ја сакате, како што се мали додатоци, јакни, тексас костуми, кожени јакни, палта, кардигани, потпетици, сандали, патики, станови, па дури И Влечење шеврони, ова женско набраздено боди секогаш може да создаде различни стилови, да се прилагоди на различни температури и секоја сезона пролет, лето, aut и зима. Елегантен фустан за женски секојдневни летни лизгачки фустани што може да се носат или носат според приликата. Како што се секојдневно лето, одмор на плажа, одмор, крстарење, дипломирање, враќање дома, гости на свадба, матурска забава, коктел свечена забава, клуб, вечер за состаноци, меден месец, вечер, вечер, деловна работа, хорски перформанси, игра, подарок за денот на мајката, Секојдневен живот, секојдневен на отворено или специјални прилики.

R

Им се допаѓа и на купувачите