.

.

Дозвола Женски Здолништа И Фустани Жени Секси Цевка Без Прерамки Печатење Без Ракави Фустан Со Тесно Здолниште

Дозвола Женски Здолништа И Фустани Жени Секси Цевка Без Прерамки Печатење Без Ракави Фустан Со Тесно Здолниште

DEN 271.84
Износ

Жени Секси Цевка Без Прерамки Печатење Без Ракави Тесно Здолниште Фустан Dress Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Печате5.Одлична еластичностинформации за производот : Сезона : Пролет,Лето,Есенски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење Должина На Облека : Министерство : Секојдневно Вклопување : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Жени Облечи Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, допре мек и удобен, Лесна течна ткаенина, Удобна За Носење И Должина На Носење Е Макси Или Миди, Зависи Од Вашата Висина И Големината Што Ја Купувате. ✿ Карактеристики : здолниште за жени/женски здолништа/макси фустани за жени/Новини Здолништа/Викенд Здолништа/Атлетски Здолништа/Ноќни Здолништа. Здолниште во а-линија,цветно здолниште,еластичен струк на грбот,лесно течено здолниште,секојдневни миди здолништа за жени,елегантно лето што дише Ова Летно Цветно Миди Здолниште е погодно за секојдневни прилики или свечени настани. Плисирано здолниште со висок низок раб совршено за лежење низ куќата или носење како улична облека. ✿ Мода и Атрактивен Фустан : здолништа за жени трендовски, истакнете ја вашата атрактивна figure.It е модерен со многу elementsетски елементи кои ќе ви помогнат да добиете повеќе комплименти. Вие сте еден во милион и така е ова симпатично долго здолниште!. ✿ Прилики : Одлично за носење за одмор, излегување, плажа, состаноци, забава, училиште, летно пролетно секојдневно носење или одмор. можете лесно да го облечете со црна маичка и чизми, сандали со врвки или да го облечете со елегантна блуза и потпетици, кога излегувате или работите, тоа ќе ве направи грациозни и женствени. ✿ Нега на облека : Рачно перење или машинско перење. Ставете го во вреќа за перење ако користите машинско перење и нема да биде многу збрчкано, може да се закачи за сушење или сушење на линијата, благодарам!.

R

Им се допаѓа и на купувачите