.

.

Женски Сашлин Сју Бути

Женски Сашлин Сју Бути

DEN 511.84
Износ

Ставете современ спин на испробана и тестирана класика со Кларкс Сашлин Сју Бути. Од Колекцијата Кларкс, оваа чизма до глуждот ја карактеризира меката технологија На Перницата со ортолитско стапало што обезбедува апсорпција на удари, удобност при отстранување на влага и дишење. Дел Од Колекцијата Кларкс Перница Мека технологија Ортолит подножје Текстил поставата И sockliner Најлон стебло. Жените Кларкс Сашлин Сју Бути.

R

Им се допаѓа и на купувачите