.

.

Лесни улични чилишта за улични студенти

Лесни улични чилишта за улични студенти

DEN 215.84
Износ

The Chill By Easy Street Sport е турбо полнач за да ви даде максимална влечење и стабилност. Оваа спортска чипка за чипка се одликува со отстранлив стапало што го намалува заморот на нозете со својата премиум поддршка за лак и контурирана чаша за потпетици. Надворешната плоча ви дава издржливост и лесни перформанси. Внатре во патент за лесен пристап. Спортски акценти и материјален интерес . лесна и флексибилна гумена надворешна плоча со мида на Ева . отстранлив вложен влошка со врвна поддршка на лак . Широка заоблена форма на пети . рамна потпетица.

R

Им се допаѓа и на купувачите