.

.

Уникатни поволни цени за женски змии печати зашилени чизми на глуждот на петици

Уникатни поволни цени за женски змии печати зашилени чизми на глуждот на петици

DEN 591.84
Износ

Воведете малку топлина на овој зимски изглед со овие чисти чизми на глуждот на пети на пети, изработени во кожена кожа и со змија принт што овозможува леснотија на абење. Чувајте го во целосен фокус со мини здолништа и фустани. Удобни чизми за глуждот, модерни и функционални, тие се задолжителни оваа сезона, особено на Ноќта на вештерките и Божиќ. Висина на вратилото : 4 3/4 инчи. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија Големина на ЕУ должина на стапалото - висина на потпетицата5. 5 3.5 36 - 8 7/8- - 36.5 4.5 37 - 9 1/4 - 37 - 5 - 38 - 9 3/8 - 38 - 6 - 39 - 9 5/8 - 39 - 7 - 40 - 10 - - 39,5 7,5 41 - 10 1/8 - 3 уникатни поволни цени за принтри на змија од змии, чизми за петици на пети, чизми за глуждот, вампир : ФАУКС кожа; Аутсала : гума; Пета : Абс. Зашилен пети. Шарени чизми од змија. Страничен патент. Блокирај потпетици чизми за глуждот.

R

Им се допаѓа и на купувачите