.

.

Chaps женски чизми за блок -потпетици

Chaps женски чизми за блок -потпетици

DEN 2.67
Износ

Едноставно стилски. Засилете ја играта за чевли со Bootie Bootie од Chaps, Sleek и софистицирана во мека кожа кожа, завршена со наредена блок -потпетица. Мемориската пена со нозе, флексибилно единствено и странично еластично еластично го прават совршен избор за целодневно носење. Спарете го со омилените фармерки, панталони или здолништа - што и да ви го погоди расположението. Материјал : Горна/инсол : полиуретан; Outsole : Термопластична гума. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Висина на потпетицата еластична еластична горна; флексибилен ѓон. Countенски Bocktney Block Heel Buels од Chaps.

R

Им се допаѓа и на купувачите