.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 480.00
Износ

Подготвени за датум ноќ, грешки и сè што е помеѓу, Лиза од Бринли Ко. Оваа основна, но убава бута, има добро изработена текстурирана веганска кожа и силуета со зашилени пети. Наредената блок -потпетица спарена со удобна пена од 4 мм Tru ™ Footed создава удобна висина, а влезот во внатрешниот патент го прави овој дизајн ветре да се повлече. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 4 инчи. Врвен обем : 10 3/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите