.

.

Женски Врвови Женски Гроздобер Печатена Шема Обична Мода Боја На Почвата Врвови Со Кратки Ракави Вино

Женски Врвови Женски Гроздобер Печатена Шема Обична Мода Боја На Почвата Врвови Со Кратки Ракави Вино

DEN 3.00
Износ

КАЗКСД Жените Блузи Женски Гроздобер Печатени Шема Повик Мода Почвата Боја Краток Ракав Врвови Вино. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестерколори : Редизајн : Должина На Ракавот : Кратко Деколте На Ракавот : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Тинстил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Qustration plateration flance одржувајте лесна, но не проѕирна,удобна и дише за носење. Questreates Дека Модата Секојдневен Блуза Блузи, Сплит Круг Вратот, Краток Ракав. Може совршено да се совпадне со сите фармерки што ги сакате. Во прилика, можете да ја носите оваа секојдневна туника блуза за работа,канцеларија,забава, секојдневен или секојдневен живот!Погоден за лето, совршен за fall, зима или дури и пролет. Quest quatch одлични За комбинирање со слаби фармерки,хеланки, шорцеви или слаби фармерки. Quztrest Облека За Нега На Облека-Рачно перење И машина за перење, Хемиско Чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите