.

.

Хуаи Женски Блејзер Костум Отворен Преден Кардиган Костум За Палто Кардиган Работен Канцелариски Костум Ракав Јакна Свечен Цврст Капут

Хуаи Женски Блејзер Костум Отворен Преден Кардиган Костум За Палто Кардиган Работен Канцелариски Костум Ракав Јакна Свечен Цврст

DEN 0.33
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = кина (5 XL)Големина Табела : Големина : биста : 98 рамо : 40 ракав : 44 должина : 62 . Големина : М Биста : 104 Рамо : 41 Ракав : 45 Должина : 64 . Големина : Л Биста : 110 Рамо : 42 Ракав : 46 Должина : 66 . Големина : XL Биста : 116 Рамо : 43 Ракав : 47 Должина : 68 . Големина : XXL Биста : 122 Рамо : 44 Ракав : 48 Должина : 70женски Блејзери Палто Тенок Кардиган Работен Канцелариски Костум 3/4 Ракав Јакна Свечени Карактеристики На Палтото : Цврста Боја,Долг Ракав, Средна Должина. Ткаенини : Цврсти, но дише, брзо суви, Лесни, полу-растегливи материјали за слободно движење. Повод : женските лабави Врвови се идеални за секојдневни и рекреации на отворено како патување, кампување, пешачење, одмор, клуб, танц, облека на плажа. Забелешка : нашата големина Е азиска големина, ве молиме изберете големина 1-2 големина поголема пред да купите, благодарам. Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.

R

Им се допаѓа и на купувачите