.

.

Ступел Дома Декор Индустрии Продолжуваат Да Истражуваат Брод Животни Океан Дизајн Врамени Ѕид Уметност Од Синди Вилингем

Ступел Дома Декор Индустрии Продолжуваат Да Истражуваат Брод Животни Океан Дизајн Врамени Ѕид Уметност Од Синди Вилингем

DEN 383.84
Износ

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. Спремен за бесење. ДИМЕНЗИИ : точка мери 24 Должина х 1.5 Длабочина х 30 Висина Инчи. КВАЛИТЕТ-Конструиран со дебели носилки од 1,50 инчи за профил на квалитет на галеријата. Висококвалитетно печатење на платно, беспрекорно испружено и споено до издржливи рамки отпорни на смалување. ПОДГОТВЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ-Префабрикуван за закачување со кој било клинец, завртка или друг основен хардвер за закачување на ѕид. АПЛИКАЦИЈА-Совршен декор додаток на кој било ѕид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар итн. Дизајн на уметникот Синди Вилингем.

R

Им се допаѓа и на купувачите