.

.

Sumn Industries Ноќта на вештерките црна мачка силуета графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од Tо Тејлор

Sumn Industries Ноќта на вештерките црна мачка силуета графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна

DEN 1.33
Износ

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со индустријата за декор на Sumn Decor Decorries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно истегнат над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираат безбедно во модерна Рамка за кутии. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 Canvas Art. Подвижни големини на рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : мачка; милениче; цицач; животно; црна мачка; силуета, Ноќта на вештерките. Дизајн од Tо Тејлор.

R

Им се допаѓа и на купувачите