.

.

Женски Комбинезон Женски Печатени Модерни Секојдневни Џебни Комбинезони За Жени

Женски Комбинезон Женски Печатени Модерни Секојдневни Џебни Комбинезони За Жени

DEN 3.33
Износ

Женски Печатен Модерен Секојдневен Џебен Комбинезон Карактеристики : Материјалот Е подобрен за да биде подебел и топол, изшкуркан, мек и восочен,еластичност, Големина осум редовни димензии доволно долги за носење со хеланки. Големина димензија детали споменати во " Опис На Производот".Дизајни користи Повик лабава фитинг, модерен стилски страна јазли.Облека Се Грижи достапно Е Машинско перење и сушење,исто така брзо сушење.Повод завршува со фармерки/хеланки / јога панталони/секојдневни панталони/џемпер синџир и така натаму. Одговараат за повик/патување/дома / датум/партија/работно. Носење на сите сезони особено Fall И Зима.Сезона : Пролет, лето, aut, зимски пол : Женски Повод : Секојдневен,Партиматеријал : Тип на полиестерпетер : Стил На Печатење : Лежерна должина на Ракавот : должина без ракави : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски комбинезон Пригода : Секојдневно,Дневно, Роденден,Запознавање,Забава, Свадба, на домашен Одмор и повеќе. Одговараат За Лето И Пролет. Комбинезони За Жени Секси. Секси Ромпер За Жени. Плус Големина Комбинезони За Жени. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

R

Им се допаѓа и на купувачите