.

.

Сејуригаока Деца Унизе Виножито Печатење Среден струк Лабави Секојдневни Спортски Шорцеви

Сејуригаока Деца Унизе Виножито Печатење Среден струк Лабави Секојдневни Спортски Шорцеви

DEN 3.00
Износ

Детски Симпатични Памучни Секојдневни Шорцеви Со Виножито-Добар Избор за Секојдневно Носење На Децата. Големина (см/инч) : . Големина : 90 Должина : 21см/8.27 инчи Половината : 36см/14.17 инчи . Големина : 100 Должина : 23см/9.06 инчи Половината : 38см/14.96 инчи . Големина : 110 Должина : 26см/10,24 инчи Половината : 40см/15,75 инчи . Големина : 120 Должина : 28см/11.02 инчи Половината : 42см/16.54 инчи . Големина : 130 Должина : 30см/11.81 инчи Половината : 44см/17.32 инчи . Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Спецификации : . Материјал : Памук. Боја : Црвена, розова црвена, сина, портокалова. Повод : Секојдневно. Дебелина : Стандард. Еластичност : Стандард. Големина : 90, 100, 110, 120, 130. Пол : Девојче, момче. Сезона : Лето. Количина : 1 еез. Содржина На Пакетот : . 1 х Обичните шорцеви . Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетна памучна ткаенина, дише, пријателски за кожата, удобен за носење, погоден за секојдневно носење на детето. Виножито печати обични шорцеви : Користејќи цртан филм виножито печатење, обичните спортски панталони се убави и симпатични, создавајќи стилски бебе. Големина и боја : Големина : 90, 100, 110, 120, 130. Ве молиме проверете ги деталите за нашиот производ во описот. Боја : Црвена, розова црвена, сина, портокалова. Прилики : секојдневниот и модерен стил е погоден за секојдневно носење на бебето, спортови на отворено, одмор, патување итн. Список за пакување : 1* обични шорцеви за печатење виножито. Нега на облека : Миење Раце или машинско перење, не користете белило со хлор за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите