.

.

Бејвеи Машки Долни Врвки Летни Кратки Панталони Еластични-Половината Плажа Шорцеви Дише Плажа Облека Машки Мини Панталони Висок Половината Класичен Одговара Ѕве?

Бејвеи Машки Долни Врвки Летни Кратки Панталони Еластични-Половината Плажа Шорцеви Дише Плажа Облека Машки Мини Панталони Висок

DEN 175.84
Износ

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Шорцеви За Печатење Американско Знаме, Секојдневни Широки Костими За Капење Со Отпечаток, Еластични Шорцеви За Влечење На Половината, Стебла За Пливање Со Џебови Тип На Шема : Печатење Знаме НА САД, Еластичен Струк, Врвка За Влечење,Џебови Боја : Како Што Покажува Сликата (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL, 4 XL (Следете ја големината табела За Избор Ве Молиме)Материјал : 21% Памук, 79% Должина На Полиестер : Должина На Коленото : Средината На Половината Сезона : Пролет, Лето Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Базен, Трчање, Теретана, Плажа Карактеристика : 1. Памук + полиестер, брзо сушење, стилски модели што дишат ве прават уникатни и убави.4. Убаво за базен, домашна секојдневна облека, тропски хавајски одмор, семејна забава за одмор, костими за капење, спортски сали, активности на отворено, вклучувајќи пешачење, трчање, пливање, сурфање, нуркање, возење велосипед, џогирање, кошарка, одбојка, фудбал и така натаму.Содржина на пакетот : 1 х Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мажи Летни Шорцеви на Плажа, Хавајски Шорцеви За Печатење со Џебови, Секојдневни Кратки Панталони. Материјал-21% Памук, 79% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Мажи Летни Шорцеви На Плажа, Еластични Шорцеви За Половината Со Џебови, Кратки Панталони Со Хавајски Принт, Секојдневни Шорцеви За Одмор. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Кратки Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

R

Им се допаѓа и на купувачите