.

.

Мажи Обични Чино Карго Шорцеви Панталони Повеќе Џебови Летни Панталони На Плажа

Мажи Обични Чино Карго Шорцеви Панталони Повеќе Џебови Летни Панталони На Плажа

DEN 236.64
Износ

Детали : * Ознака Големина : L-3 XL ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Size LXL2 XL3 XLWaistcm78808284inch30,7 31,5 32,3 33,1 Hipcm106110114118inch41, 7 43,3 44,9 46,5 Должина Cm54555657nch21,3 21,7 22,0 22,4 Измерени пред Се Протега,познат како поставени рамни податоци,ве молиме дозволете Отстапување Од 1~2 См* Ставка Ткаенина : Полиестер * Боја На Предметот : Каки, Сива, Зелена, Црна(Како Што Покажуваат Сликите)* Состојба На Предметот : Сосема Нова* Карактеристики : Прилагодлив Струк, Дише, Лесна Нега, Еластичен Струк, Лесен, Џебови* Тема : Активна, Кошарка, Плажа, Товар, Мода, Фитнес, Теретана, Хип Хоп, На Отворено, трчање, Спорт, лето, тактички, работа, тренингот* Опис На Предметот : Мажи Обични Чино Карго Шорцеви Панталони Повеќе Џебови Летни Панталони На Плажа* Содржина На Пакетот : 1*Шорцеви(Не Се Вклучени Додатоци)Како Да Изберете Соодветна Големина? 1) Користете слична облека за споредба со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелата со големина На рамно мерење Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Мажи Обични Чино Карго Шорцеви Панталони Повеќе Џебови Летни Панталони На Плажа. Направено од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе го облечете. Одлично шиење и внимателно избрани ткаенини за да можете да го носите во годините што доаѓаат. Бојата не бледне лесно при миење и ќе ја одржува во добра состојба. Мека, стилска и удобна за носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите