.

.

Едноставно модерен самит шише со вода - колба од не'рѓосувачки челик + капаци - Широк подлога за уста, двојно wallид вакуум изолиран морнарски протек -изолиран - океанс?

Едноставно модерен самит шише со вода - колба од не'рѓосувачки челик + капаци - Широк подлога за уста, двојно wallид вакуум

DEN 294.24
Износ

Едноставно модерно шише со вода со вода со капакот на рачката е направено од двојно edид, вакуум изолиран 18/8 не'рѓосувачки челик, одржувајќи ја водата ладна со часови. Шишето доаѓа со две капаци за докажување на истекување, капа од не'рѓосувачки челик и силен, тежок капак за рачка за лесно носење. Овие шишиња се крајниот начин да земете мраз ладна вода со вас и да останете хидрирани во текот на целиот ден. Изолирани вакуум : Едноставните модерни шишиња на самити се со двојни edидови и вакуум изолирани, што го одржува вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови. Вашето шише никогаш нема да се пот или да се загрее на допир . 18/8 не'рѓосувачки челик : Шише е направено од врвен мерач 18/8 не'рѓосувачки челик и е обложено во траен финиш. Овој челик е отпорен на 'рѓа. Капакот на рачката е исто така доказ за протекување и е одличен начин да носите големи шишиња. Двете капаци имаат изолација со двојни wallидови и се безбедни машини за миење садови за миење садови . Премиум бакарен обложен изолационен слој : Надворешноста на внатрешниот wallид, во подрачјето на запечатената вакуум, е обложена во тенок слој на бакар за додадена изолација. Зошто едноставна модерна : нашите основни принципи на дарежливост и извонредност нè инспирираа да продаваме производи со висок квалитет, да дејствуваме како одлични партнери со сите со кои комуницираме и даваме минимум 10% од нашите профити.

R

Им се допаѓа и на купувачите