.

.

Исечете ја женската маица со вратот со ниска лажичка

Исечете ја женската маица со вратот со ниска лажичка

DEN 1.33
Износ

Часовник во или надвор со обичен стил во оваа лажичка со памук. Ова супер симпатично откритие е секојдневно одење со удобен врат од лажичка и hi-ниско полите. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5,9,5 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Здраво-ниско полите. Лажичка маица со ниска помска маица за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите