.

.

24W, 24 H Крем Геометриски Рачно Изработени Преклопувачки Школки Сенка Бо со Платно Поддршка

24W, 24 H Крем Геометриски Рачно Изработени Преклопувачки Школки Сенка Бо со Платно Поддршка

DEN 239.84
Износ

24"W, 24 " H Крем Геометриски Рачно Изработени Школки Што Се Преклопуваат Сенка Кутија со Подлога Од Платно, со Декмод (2 Брои) е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Ако се стремите кон класично ѕидно уметничко дело, овој декор сигурно ќе додаде шарм во вашите природни простори за живеење. Оваа ставка бродови во 1 картон. Геометриска радијална и квадратна ѕидна уметност со текстура, пченица беж ленени грбови, секој со кружни, бели, луминисцентни школки, рамки се потресени за да создадат текстура слична на дрво. Поради рачно изработената природа на оваа ставка, нема две да бидат слични, ќе има мали разлики во формата, големината и бојата. Може да се закачи хоризонтално или вертикално со помош На Д-прстените на грбот; ноктите и завртките не се вклучени. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Овој ѕиден декор во крем боја доаѓа како комплет од 2. Крајбрежен стил. Инспириран од блажената спокојство и привлечноста на морето, каде смирувачките нијанси и природните текстури носат без напор шарм во домот. Платнен ѕиден уметнички комплет изработен од цврста и квалитетна обвивка, дрво и мдф, пластика, лен и стакло. Текстура, пченица беж лен грб, секој со круг, бели,луминисцентни школки. Школка ѕид декор направени со вистински бели школки се придржуваат до платно ткаенина грб, светло-кафеава пластична сенка кутија рамки со дрво-како текстури. Секоја кутија во сенка е со димензии 23,5 Л x 1w x 23,5 H 23,5 L x 1w x 23,5 H инчи и колективно тежи 15 фунти. Овие ѕидни декори нудат рамки во форма на квадрат со украси од бела тркалезна обвивка. Избришете ја со сува крпа. Кружни парчиња школка се распоредени и цврсто залепени на дрвените рамки на овие крајбрежни домашни декори. Крајбрежен стил. 24"W, 24" H Крем Геометриски Рачно Изработени Школки Што Се Преклопуваат Сенка Кутија со Подлога Од Платно, со Декмод (2 Брои) прави совршен додаток на секој дом.

R

Им се допаѓа и на купувачите