.

.

Луксузна фрлање перница во сини и беж тонови 22in 22in

Луксузна фрлање перница во сини и беж тонови 22in 22in

DEN 159.68
Износ

Трансформирајте го вашиот кауч со овој дизајнер луксузен фрлање перница во сини и беж тонови. Ткаенината на оваа трендовски перница е мешавина од вискоза и памук. *Бои : сина, беж *ткаенина Потекло : Белгија. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачана чиста чиста *Содржина на ткаенина : 80% вискоза 10% креветче 10% PE 100% Vis *Фламбилноста : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I луксузен фрлање перница во сини и беж тонови 22in x 22in.

R

Им се допаѓа и на купувачите