.

.

Уникатен Разбој Племенски Рабат Шаг Килим Жолта Слонова Коска 2' 7 10 Тркач Геометриски Скандинавски Совршен За Бања Ходник Кал Соба Перење Соба

Уникатен Разбој Племенски Рабат Шаг Килим Жолта Слонова Коска 2' 7 10 Тркач Геометриски Скандинавски Совршен За Бања Ходник

DEN 3.33
Износ

Оваа Колекција Рабат Шаг е луксузна и овозможува бескрајни можности за стилизирање. Шармантните нијанси, од богати, земјени тонови до светли, живописни нијанси сигурно ќе маѓепсаат и воодушеват! Оставете ја светлата боја на овој Тепих Од Рабат Да го разубави декорот на вашиот дом. Жолта и слонова коска правоаголна бушава килим тркач. Машина ткаени; племенски дизајн; висина на купот мери 2 инчи. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува само за внатрешна употреба; произведено Во Турција. Тркачот е широк 2,5 стапки и долг 10 стапки.

R

Им се допаѓа и на купувачите