.

.

Девојки за миење на култури во боја на девојчиња

Девојки за миење на култури во боја на девојчиња

DEN 2.00
Износ

Направени со удобно тексас од памук, овие Jordордаче Jeggings се дизајнирани за целодневно носење. Флексибилната конструкција значи дека овие се совршени и за училиште и за игра. Jegging. Jordордаче. Супер слаби отворање на нозете. Дополнителна удобност. Стајлинг со 5 џеб.

R

Им се допаѓа и на купувачите