.

.

Романтични женски цигански плус големина на карго џогери

Романтични женски цигански плус големина на карго џогери

DEN 2.67
Износ

Совршени панталони за што и да има вашиот ден. Романтичните џогери на Циганите се лежени, удобни и нудат лесна вибрација која совршено се спарува со мета и патики. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Две предни џебови, две странични џебови од карго и два џебови за лепенка. Еластични отвори за нозе на манжетни. 100% рајон. Миење на рацете. Увезени. Товарни џогери за жени со плус големина од романтичен циган.

R

Им се допаѓа и на купувачите