.

.

Исечете ги сандалите со потпетица на платформата

Исечете ги сандалите со потпетица на платформата

DEN 2.00
Износ

Совршено разиграно. Овие сандали од лажичка се креваат во прилика со блок -потпетица и покачен дизајн на платформата. Прилагодливата лента за глуждот помага да се донесе удобно, безбедно вклопување и додава женски допир на овој трендовски дизајн. Исклучиво на. Материјал : Црн горен : 100% полиестер; Метален горен : 100% полиуретан; Поставена/ѓон : Вештачки материјали. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета Отворен пети. Сандали со потпетица на платформата на платформата од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Тука сега-барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите