.

.

Францускиот териер на Ориент дами, Топ

Францускиот териер на Ориент дами, Топ

DEN 2.33
Износ

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш. Без разлика дали сте се упатиле кон играта или низ градот, овој врв од странична облека дефинитивно ќе покаже некој дух. Нивниот мек материјал ќе обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што го правите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. Канзас Jayејхакс дами нозе.

R

Им се допаѓа и на купувачите