.

.

Жица од цунами што се појавува на плута 3

Жица од цунами што се појавува на плута 3

DEN 0.67
Износ

Оваа пловило за плови на цунами е дизајнирана да помогне во подобрувањето на вашето време на вода. Има тенок дизајн кој е едноставен за работа, за да можете да го користите за да го фатите во текот на денот. Оваа лажичка има 3 "popping Cork Construction, обезбедувајќи ви сигурен перформанс. Може да направи идеален подарок за пријател кој ужива да поминува време надвор од риболов. Тоа е лесна и удобна опција. 3". 3 ". 3". 3 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите