.

.

Чевли за отпорни на напредок на жените Тредсафе

Чевли за отпорни на напредок на жените Тредсафе

DEN 575.84
Износ

Толку лесно да се облече и да се соблече, овие чевли за напредок на жените Tred Safe имаат дизајн отпорен на лизгање и плетено горе за удобност и дишење. Со прилагодливи ленти за вклопување, овие чевли за жени се вашите нови омилени обувки за секојдневните активности. Материјал : текстил и рачно изработен горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : чипка. Карактеристики : enduropro insole го намалува заморот; надворешна плоча отпорна на лизгање. Чевли отпорни на жени од Тредсафе.

R

Им се допаѓа и на купувачите