.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 0.33
Износ

Работата, играта и соочувањето со денот удобно со потпис од Леви Строс Снуг Форт не ја губи формата. Гроздобер, истрошен изглед. Среден пораст на половината за удобност. Тенок низ колкот и бутот; Тенок отвор на ногата. 26 '' Inseam, 2,5 '' Двојна манжетна, стајлинг со 5 џеб. Единствената ткаенина варира во боја поради миење, завршување и боја. Машинско миење.

R

Им се допаѓа и на купувачите