.

.

Без граници јога панталони на јуниори

Без граници јога панталони на јуниори

DEN 360.00
Износ

Супер меки и затемнети јога панталони од без граници се совршен избор за класа во теретана или релаксирање на каучот. Интернет ексклузивно. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. среден пораст; приближно. ИНСЕАМ : 29 ". Опуштено вклопување. Повлечете стил.

R

Им се допаѓа и на купувачите