.

.

Жените Нејасни Шерпа Руно Долга Јакна Качулка Копчето Надолу Стрижење Теди Капут Зима

Жените Нејасни Шерпа Руно Долга Јакна Качулка Копчето Надолу Стрижење Теди Капут Зима

DEN 199.04
Износ

Пикадинис Жени Нејасни Шерпа Руно Долга Јакна Качулка Копче Надолу Стрижење Теди Капут Зима 100% Полиестер. Увезени. Затворање на копчето. Школка и Постава : мека и нејасна ткаенина од руно шерпа. Карактеристики : предно копче/ Долги ракави/ долга јакна со Качулка/ 2 Странични џебови/ палто со Долга должина/ Еднобојна Боја-беж, црна, камила, карамела, кафе, темна камила, сива, бела.

R

Им се допаѓа и на купувачите