.

.

Момче Пливање Ковчези Цртан Филм Плажа Одбор Шорцеви Зелена 7Ј-8Ј

Момче Пливање Ковчези Цртан Филм Плажа Одбор Шорцеви Зелена 7Ј-8Ј

DEN 0.67
Износ

Големина : 100 Препорачана Возраст : 2-3 Години Половината : 42см/16,54" Должина : 24см/9,45" Големина : 110 Препорачана Возраст : 3-4 Години Половината : 44см/17,32" Должина : 26см/10,24" Големина : 120 Препорачана Возраст : 4-5 Години Половината : 46см/18,11" Должина : 28см/11,02" Големина : 130 Препорачана Возраст : 5-6 години Половината : 48см/18.90" должина : 30см/11.81" големина : 140 препорачана возраст : 7-8 Години Половината : 50см/19.69" должина : 32см/12.60" 2-8д Дете Деца Бебе Момчиња Цртан Филм Пливање Стебла Бебе костим за капење костим за капење плажа пливање шорцеви карактеристики : полиестер спандекс. Родителите се надеваат дека облеката за бебиња има доволно простор да се прилагоди на брзиот раст на нивното мало бебе. Значи подготвивме различна големина за бебе : 2-3, 3-4, 4-5, 5-6, 7-8 години. Разноврсна-Одлична За Одмор На Плажа, Фотографии, Забава Во базен за деца, Капење, Пливање, пешачење, трчање, сурфање, играње, лебдење, на плажа или лежење дома. Создадете незаборавни спомени со слики од вашите мали бебиња. Различен стил за избор, изгледа особено слатко! Секогаш ќе го најдете стилот што одговара на вашето бебе! Секој детал е дизајниран за доенчињата, давајќи им на бебето слободен простор што расте. Вклучени - 1 х Пливање Грбови за бебиња момчиња. Големина Препорачана Возраст Должина На Половината 140 7-8 Години 50см/19,69" 32см/12,60 "Големина : 140 Препорачана Возраст : 7-8 Години Половината : 50см/19,69" Должина : 32см/12,60 " Момче Пливање Стебла Цртан Филм Плажа Одбор Шорцеви Зелена 140 7Ј-8Ј.Повеќе Моден Дизајн - Дизајниран со најновите боксерски гаќи. водоотпорна, брзо сушење, 4-насочна истегнувачка полиестерска ткаенина. Погоден За Повеќе Прилики-Погоден за пливање, плажа, базен и други спортови на отворено, погоден за секојдневен фустан. Исто така, може да имате различни отпечатоци за носење со овој краток пливање. Добар квалитет : ова момче багажникот за пливање има еластичен појас кој е исклучително издржлив и удобен. Направено од удобна брза сува ткаенина, вашето момче лесно можеше да почувствува колку е одлично кога ги носат овие стебла за пливање. 2-8-МИ Дете Деца Бебе Момчиња Цртан Филм Пливање Стебла Бебе Костим За Капење Костим За Капење Плажа Пливање шорцеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите