.

.

Две Грутки Шеќер GST0907-Дамаск Mumper Складирање Канта, Црна И Бела

Две Грутки Шеќер GST0907-Дамаск Mumper Складирање Канта, Црна И Бела

DEN 1.00
Износ

Дамаск Црн Бел Мумпер-Чувајте ги вашите работи уредни и организирани со нашите производи за склопување за заштеда на простор. Убави и класични отпечатоци го прават вашиот простор уреден и стилски! Мамерите се нашите помали канти за складирање кои се одлични за домот или канцеларијата. Тие се вклопуваат на полиците на плакарот и под мијалниците во кујната и бањата. Рачките за сечење ви помагаат Да ги ставате Џемперите од соба во соба кога се полни, преклопете ги рамно за да ги чувате кога не се користат. Карактеристики. Дамаск Црно Бел Браник Чувајте ги вашите работи уредни и организирани со нашите производи за складирање склопувачки Производи За складирање Убави и класични отпечатоци го прават вашиот простор уреден и стилски Исто Така Мамерите се нашите помали канти за складирање кои се одлични за домот Или канцеларијата тие се вклопуваат На полиците на плакарот и под кујнски мијалници за Бања рачките за Сечење ви помагаат Да ги ставате Џемперите од соба во соба кога се полни, преклопете ги рамно За да се складираат Кога Не се во Употреба Карактеристики - Издржлив и 100 полипропилен направен од земјени - рециклирани материјали со полиестерска облогаспецификации - боја црна бела - димензија 14" h x 115" w x 12125" L - тежина 1975 lbs sku : tlps047.

R

Им се допаѓа и на купувачите