.

.

Сребрени фармерки копродукции плус големина суки средно издигнување директно нозе фармерки со големина на половината со 12-24

Сребрени фармерки копродукции плус големина суки средно издигнување директно нозе фармерки со големина на половината со 12-24

DEN 303.84
Износ

Сребрени фармерки копродукции Суки средно издигнување на фармерки со права нозе плус големина - Суки е наш најпродаван кривичен облик погоден од добра причина. Дизајниран за подобрување на кривините, Суки создава ласкава силуета со леснотија во колкот и бутот за да го прегрне секој агол. Класичниот среден пораст е удобен, а контурираната лента за половината обезбедува вклопување на нула-јаз. - 91% памук 8% полиестер 1% еластански фармерки со права нозе со средно миење на индиго; ; Овој тексас има супер темна сенка на индиго со софистициран вертикален гроздобер изглед. Има одржливи својства и вклучува T400® за перформанси на истегнување. ; Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата; 11,5 '' среден пораст; 29/31/33 '' inseams; 14.5 '' Отворање на нозете.

R

Им се допаѓа и на купувачите